Titan-Cosmetics.pl    Producent - Hurtownia Profesjonalnych Kosmetyków
Koszyk: 0 szt. Suma: 0,00 PLN
  Katalog » Płatności instukcje
Płatności instukcje

Wpłata na konto - przelewmoney

Titan Cosmetics Sp. z o.o.
ul. Cyprysowa 8
02-265 Warszawa

Tel.: 022-8451632

Fax.: 022-88 00 455

NIP 522-28-96-152

Dane do przelewu:
I Oddział Kredyt Bank SA w Warszawie
ul. M. Kasprzaka 2
2


SWIFT ---  WBKPPLPP

numery IBAN

Konto dla płatności krajowych

Płatność w złotówkach PLN - złoty:
59 1500 1197 1211 9005 8568 0000
 
Płatność w Euro - €: 09 1500 1197 1211 9005 8571 0000
   

Konto dla płatności zagranicznych

Płatność w złotówkach PLN - złoty: PL59 1500 1197 1211 9005 8568 0000
Płatność w Euro - €: PL09 1500 1197 1211 9005 8571 0000
Płatność w Dolarach - $: PL51 1500 1197 1211 9005 8584 0000


SWIFT / BIC : WBKPPLPP


Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay
 

Druki do wplaty
Państwa zamówienie nie zostanie zrealizowane, dopoki nie zostanie dokonana wplata na nasze konto za zakupiony artykul/y, w przypadku wybrania opcji - wplata na konto.

 

 

- portfel internetowy

Adres e-mailowy PayPal

abcint@web.de

Na to konto prosimy wpłacać pieniądze jeśli korzystają Państwo z systemu płatności PayPal

Odbiorca:
Titan Cosmetics Sp. z o.o.
ul. Cyprysowa 8
02-265 Warszawa
NIP 522-28-96-152


PayPal: System płatności

System PayPal umożliwia wysyłanie i otrzymywanie bezpiecznych płatności w Internecie każdej osobie, która dysponuje adresem e-mail. System PayPal jest dostępny w ponad 190 krajach
i umożliwia płatności w 17 różnych walutach, w tym m.in. złotych polskich, euro, dolarach USA, funtach brytyjskich, dolarach kanadyjskich, dolarach australijskich i japońskich jenach. Szybki, bezpieczny i prosty system PayPal jest idealnym rozwiązaniem w przypadku transakcji międzynarodowych.

Jak działa system PayPal?
Załóż konto i zarejestruj w systemie PayPal dane swojej karty kredytowej. Dzięki temu nie musisz ponownie wprowadzać jej danych, realizując płatności PayPal.
• Aby wysłać płatność do innego użytkownika systemu PayPal, wystarczy znać adres e-mail przypisany do jego konta PayPal.
• Po autoryzowaniu wysyłki płatności system pobiera odpowiednie środki z Twojego konta PayPal lub karty kredytowej.
• Płatności, które odbierasz, zwiększają saldo Twojego konta PayPal. Możesz wykorzystać je
w Internecie lub wypłacić na swój rachunek bankowy w kraju zamieszkania.

Zalety systemu PayPal dla kupujących:
Bezpieczeństwo: System PayPal przechowuje informacje w sposób bezpieczny i nikomu ich nie ujawnia. Możesz płacić innym użytkownikom online, nie ujawniając informacji o swojej karcie kredytowej lub rachunku bankowym.
Wygoda: Założenie konta w systemie PayPal nie trwa długo, a jako użytkownik możesz śledzić wszystkie swoje transakcje online.
Szybkość: Korzystając z karty kredytowej w systemie PayPal, możesz natychmiast wysłać pieniądze do dowolnej osoby mającej adres e-mail.
Brak opłat i prowizji: Wysyłanie pieniędzy oraz płacenie za wygrane aukcje nic nie kosztuje.

Zalety systemu PayPal dla sprzedających:
Bezpieczeństwo: Twoje informacje finansowe nie są nikomu udostępniane. System PayPal chroni Twoje dane za pomocą najlepszej komercyjnie dostępnej technologii szyfrowania.
Wygoda: Możesz zarządzać swoimi transakcjami i zwiększyć skuteczność swojej działalności dzięki szerokiej gamie narzędzi.
Szybkość: Płatności otrzymujesz natychmiast, bez względu na to, gdzie znajduje się kupujący

– system płatności online

Adres e-mailowy Dotpay

naildesign@op.pl

Na to konto prosimy wpłacać pieniądze jeśli korzystają Państwo z systemu płatności Dotpay

Odbiorca:
Titan Cosmetics Sp. z o.o.
ul. Cyprysowa 8
02-265 Warszawa
NIP
522-28-96-152

O Dotpay
DotPay to system płatności założony w roku 2000 należący do firmy DotPay S.A. Do końca roku 2007 działał on pod nazwą AllPay. Firma z siedzibą w Krakowie działa w charakterze Agenta Rozliczeniowego. DotPay obsługuje także transakcje zagraniczne w walutach obcych i posiada interfejs w 9 różnych językach. System oferuje szerokie możliwości obsługi płatności online, a także posiada ofertę gotówkowych płatności internetowych.

Oferta Dotpay
Tak jak w przypadku innych systemów płatności DotPay oferuje przede wszystkim obsługę płatności kartami kredytowymi oraz poprzez ePrzelewy. W tym drugim przypadku serwis umożliwia przelewy transferowe tj. mTransfer, Płacę z Inteligo, Przelew24, Przelew z BPH, MultiTransfer, Płać z Nordea, Płać z ING i Płatności internetowe Millenium. Oprócz tego DotPay obsługuje przelewy z 16 innych banków.

DotPay współpracuje także z portfelami internetowymi – PayPal i Moneybookers oraz umożliwia płatności poprzez kupony Ukash. System posiada także szeroką ofertę innych płatności gotówkowych. Są to: Żabka Polska, Moje Rachunki, Kantor Polski, TransKasa oraz przekaz pocztowy. Wszędzie tam możesz płacić za pośrednictwem DotPay.

DotPay to także lider jeśli chodzi o płatności telefoniczne i komórkowe. Standardowo system oferuje usługę PremiumSMS, a także usługę Pay Per Call, czyli płatność poprzez telefon stacjonarny, wykorzystywaną w teleturniejach czy sondażach. W tym wypadku koszty operacji zostają dopisane Dor rachunku telefonicznego. DotPay jako pierwszy wprowadził również opcję mPay, czyli płatność telefonem komórkowym. Umożliwia ona np. zapłatę za towary zakupione w Internecie czy opłacenie rachunków telekomunikacyjnych. W tym wypadku środki są pobierane z portmonetki mPay albo bezpośrednio z konta bankowego.
DotPay jako pierwszy na rynku płatności internetowych wprowadził także możliwość płacenia ratami. Usługa nazywa się Erata i działa na zasadzie pożyczki udzielanej kupującemu przez bank w formie raty.

Opłaty Dotpay
Dla firm i osób prowadzących własną działalność wszystkie prowizje dla sprzedawców, a więc prowizje za ePrzelewy, karty płatnicze, Moneybookers, płatności gotówkowe, płatności mPay oraz usługę Erata, wynoszą 2,8% (darmowe jest korzystanie z PayPal). W przypadku osób, które nie prowadzą własnej działalności jest to 3,9%. Wyjątkiem w obu przypadkach jest Ukash – tutaj prowizja wynosi 7%. Dla usługi PremiumSMS wynagrodzenie dla usługobiorcy zależy od kilku czynników. Waha się jednak w granicach od 41% do 54%. Podobne stawki obowiązują dla usługi Pay Per Call. Dodatkowo DotPay pobiera opłaty za aktywację konta – jednorazowo 10zł oraz 1zł za każde zlecenie wypłaty środków na rachunek bankowy.

– przekazy pieniężneNa to konto prosimy wpłacać pieniądze jeśli korzystają Państwo z systemu przekazu płatności Western Union

Odbiorca:
Titan Cosmetics Sp. z o.o.
ul. Cyprysowa 8
02-265 Warszawa
NIP 522-28-96-152

O Western Union
WESTERN UNION to uznana firma, z ponad 150-letnią tradycją, oferująca błyskawiczne przekazy pieniężne w ponad 364 tysiącach placówek w ponad 200 krajach świata. Tej firmie zaufały miliony ludzi na całym świecie codziennie wysyłając i odbierając pieniądze. W Polsce Bank Pekao SA i współpracujące z Bankiem firmy są największą siecią przedstawicieli Western Union.

MIĘDZYNARODOWE PRZEKAZY PIENIĘŻNE WESTERN UNION
Potrzebujesz szybko, łatwo i bezpiecznie wysłać pieniądze w dowolne miejsce na świecie? Skorzystaj z usługi międzynarodowego przekazu pieniężnego Western Union, która umożliwi Ci przesłanie pieniędzy w ciągu 15 minut. Międzynarodowe Przekazy Pieniężne Western Union są przeznaczone tylko dla osób fizycznych. W większości krajów przekazy są realizowane w walucie danego kraju, przy czym niektóre kraje mogą dodatkowo wprowadzić możliwość obsługi transakcji w innej walucie. Np. w Polsce wpłaty i wypłaty realizowane są w PLN lub w USD. Opłaty za przekazy pobierane są w całości od nadawców i wyłącznie w walucie PLN. Kwota jednorazowego przekazu wysłanego z Polski wynosi maksymalnie 7499 USD lub równowartość w PLN. Przekazy odbierane w Polsce (nadane za granicą) nie mają ograniczeń kwotowych.

KRAJOWE PRZEKAZY PIENIĘŻNE WESTERN UNION

Usługa Western Union obejmuje również przekazy krajowe, które realizowane są w oparciu o standardy określone dla Międzynarodowych Przekazów Pieniężnych Western Union, przy czym walutą obowiązującą przy wpłatach i wypłatach realizowanych w Polsce jest wyłącznie PLN.

Dlaczego warto korzystać z Western Union?
Szybkość: Przekazy są dostępne do odbioru już w kilkanaście minut po ich wysłaniu zarówno w kraju jak i za granicą.
Wygoda: W Polsce masz do dyspozycji ponad 4700 punktów agencyjnych Western Union, w tym ponad 2000 placówek sieci Banku Pekao SA, w których możesz zrealizować przekaz pieniężny.
Zaufanie: Ponad 135 letnia tradycja Western Union w realizacji przekazów pieniężnych i zastosowanie najnowocześniejszych technologii informatycznych sprawiają, że Twoje pieniądze są bezpieczne.

 

Powrót
20 maj 2022
45993284 wywołań od 25 marzec 2004
Copyright © ABC International Sp. z o.o. Media & Web Solutions
Wszystkie ceny w sklepie, sa cenami netto.